Z dniem 1 sierpnia 2024 r. wchodzi w życie nowy Cennik Usług Telekomunikacyjnych. W przypadku akceptacji zmian nie musicie Państwo nic robić. Jednocześnie, stosownie do treści art. 61 ust. 5(1) Ustawy z dnia 16.07.2004 r. – Prawo telekomunikacyjne informujemy, iż w przypadku braku akceptacji proponowanych zmian, Abonent jest uprawniony do wypowiedzenia Umowy Abonenckiej w terminie do dnia wejścia przedmiotowych zmian w życie tj. do dnia 1 sierpnia 2024 r. Wykaz zmian, które znalazły się w nowym cenniku znajdziecie Państwo w zakładce dokumenty na naszej stronie internetowej.

„Przygodowe soboty” CYKL FILMOWY W LIPCU NA KANALE AMC

23.06.2023

Czekają na nas nieustraszeni bohaterowie, bezludne wyspy, tajemnicze skarby i przebiegli przestępcy. W ramach cyklu „Przygodowe soboty” na ekranie pojawią się między innymi: film fantasy „Hook” w reżyserii Stevena Spielberga, czyli współczesna historia Piotrusia Pana; komedia sensacyjna „Hudson Hawk” o najsłynniejszym włamywaczu i jego niezwykłych misjach; „Bohater ostatniej akcji”, przedstawiający losy 11-letniego chłopca, który dzięki magicznemu biletowi przenosi się do świata swojego ulubionego filmu akcji, oraz komedia przygodowa „W 80 dni dookoła świata” – opowieść o pewnym ekscentrycznym angielskim wynalazcy postanawiającym w ramach zakładu okrążyć Ziemię w 80 dni.

1

HOOK

Peter wraz z rodziną podróżuje do Londynu w odwiedziny do babci Wendy (Maggie Smith). Na miejscu jego dzieci mają nocować w pokoju, w którym lata wcześniej rozpoczęła się oryginalna historia Piotrusia Pana. Gdy dzieciaki już zasypiają, w sypialni nagle pojawia się oślepiający blask. Zaintrygowany Peter wchodzi do pomieszczenia, w którym nie ma już jego pociech. Znajduje w nim jedynie list od Kapitana Hooka (Dustin Hoffman), z informacją, że to on stoi za zniknięciem rodzeństwa. Babcia Wendy zdradza Peterowi jego prawdziwą tożsamość i zachęca mężczyznę do przeobrażenia się w Piotrusia Pana. Dzięki pomocy Dzwoneczka (Julia Roberts) Piotruś odzyskuje skrzydła i wyrusza do Nibylandii, by uratować swoje dzieci.

 

Reżyseria: Steven Spielberg

Występują: Dustin Hoffman, Robin Williams

2

ZAPOMNIANY LĄD

Rozbitkowie trafiają na tajemniczą wyspę Caprona w Trójkącie Bermudzkim. Okazuje się, że jest zamieszkana przez dinozaury. W trakcie ucieczki przed wielkimi gadami muszą zmierzyć się także z uwięzioną na mieliźnie załogą niemieckiego U-Boota.

 

Tytuł: Zapomniany ląd (The Land That Time Forgot)

Reżyseria: C. Thomas Howell

Występują: C. Thomas Howell, Lindsey McKeon, Darren Dalton, Timothy Bottoms

3

LEGENDA ZORRO

Kilka lat po zakończeniu ostatniej przygody, Alejandro (Banderas) i Elena (Zeta-Jones) są małżeństwem i mają 10-letniego syna, Joaquina (Adrian Alonso). Choć Alejandro nadal zakłada maskę Zorro, by chronić biednych i uciśnionych przed chciwością ich panów, jest rozdarty między swoją misją a pragnieniem bardziej normalnego życia. Teraz ponownie musi zmierzyć się z tym wewnętrznym dylematem, gdy plany Kalifornii, by stać się 31. stanem, zostają zniweczone przez nikczemny spisek grupy prominentnych baronów ziemskich. Próbując pokrzyżować im plany, Zorro popada w tarapaty, które zagrażają życiu i bezpieczeństwu jego rodziny.

 

Tytuł: Legenda Zorro (The Legend of Zorro)

Reżyseria: Martin Campbell

Występują: Antonio Banderas, Catherine Zeta-Jones

Skontaktuj się z nami

Masz pytania do oferty? Zadzwoń!

58 536 17 03

nasza infolinia jest czynna:
24h/7

Kup przez telefon

Zostaw swój numer. Zadzwonimy do Ciebie
i wspólnie dobierzemy ofertę.

Zostaw kontakt.
Oddzwonimy.

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 20.00.

Państwa rozmowy realizowane są od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 20.00. Prosimy wziąć to pod uwagę planując rozmowę. Rozmowy zaplanowane na weekend, będą realizowane po weekendzie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.