images

Promocje

Canal+

Canal+
Pakiet Canal+ P8 teraz w promocyjnej cenie! PAKIET CANAL+ 8 HD to 8 kanałów tematycznych. 5 spośród nich to kanały filmowe pokazujące największe hity filmowe i serialowe przedstawiający w telewizji po raz pierwszy. Canal+ Discovery to kanał prezentujący filmy i serie dokumentalne. Natomiast Canal + Sport i Sport 2 pokazują największe wydarzenia sportowe, w tym: UEFA Champions League, Premier League, Ekstraklasa, GP żużla. Kup dostęp do pakietu Canal+ P8 HD w cenie 37,80 zł lub uruchom usługę samodzielnie logując się na swoje konto w eBOK-u.
Zamów

FOX Comedy

FOX Comedy
Kanał Fox Comedy odkodowany przez cały luty! A w tym miesiącu zobaczymy między innymi nowy serial komediowy LA do VEGAS, który opowiada o załodze samolotu oraz jego ekscentrycznych pasażerach. W każdy weekend wybierają się w podróż z Los Angeles do Las Vegas z jednym celem – wygrać w kasynie! Dwuodcinkowa premiera LA do VEGAS nadleci na FOX Comedy w sobotę 3 lutego o godz. 21:05! Włącz kanał 223 w naszej sieci.
Zamów

Telefon stacjonarny

Telefon stacjonarny
Telefonia stacjonarna dostępna jest już w naszej sieci! Oferujemy: bezpłatne rozmowy w sieci, niskie koszty połączeń krajowych i międzynarodowych, szeroki wybór abonamentów. Na przykład dla Seniora za 10,09 zł miesięcznie czy abonament Tel 150 za 24,60 zł/mc ze 150 darmowymi minutami, Szczegóły kosztów znaleźć można w zakładce strony "telefon stacjonarny". Masz numer telefonu u innego operatora? Przyjdź, załatwimy za Ciebie wszelkie formalności. Zapraszamy.
Zamów

Dla Seniora

Dla Seniora
Jeśli jesteś seniorem i korzystasz z internetu, mamy idealną ofertę dla Ciebie! Jedynie 19,90 zł za internet. Dodatkowo seniorzy korzystający z telefonu stacjonarnego, przenosząc numer do naszej sieci dostaną 2 miesiące internetu za złotówkę. Abonament telefoniczny Senior to koszt 10,09 zł mies. bezpłatne połączenia w sieci. Dodatkowo w promocji 50 min. gratis na połączenia lokalne, międzymiastowe i międzynarodowe, aparat telefoniczny za 1,23 zł. Umowa na 12 mies., aktywacja 1,23 zł. Posiadasz legitymację emeryta lub rencisty? Ta oferta jest stworzona z myślą o Tobie! Zadzwoń i zamów: 58 536 17 03.
Zamów

HBO GO

HBO GO
Zamów dostęp do usługi HBO GO już teraz i ciesz się z oglądania setek godzin ulubionych filmów i seriali z oferty HBO do dwóch miesięcy w prezencie. Po tym okresie zapłacisz 29,90 zł/ mc. Tylko teraz dodatkowo bezpłatna aktywacja usługi. Uruchom HBO GO samodzielnie na swoim koncie w eBOK-u lub zamów telefonicznie pod numerem 58 536 17 03. Nowość w HBO GO – oddzielna, rozbudowana sekcja KIDS z bogatą ofertą dla dzieci, która podzielona jest według wieku oraz bohaterów bajek. Najmłodsi widzowie znajdą tam szereg swoich ulubionych animacji.
Zamów

Promocja - obecni Klienci

Promocja - obecni Klienci
Promocja dla obecnych Klientów:
- pakiet telewizja + internet w promocyjnej cenie. Dodatkowo router Wi-Fi w dzierżawie za 1 grosz.
- lub internet - w promocyjnej cenie + 1 miesiąc za 1,23 zł.
Kliknij Sprawdź i zobacz szczegóły promocji.
Sprawdź

Promocja - nowi Klienci

Promocja - nowi Klienci
Promocja dla nowych Klientów:
- pakiet telewizja + internet w promocyjnej cenie. Dodatkowo router Wi-Fi w dzierżawie za 1 grosz.
- lub internet w promocyjnej cenie.
Kliknij Sprawdź i zobacz szczegóły promocji.
Sprawdź

Moduł Cam

Moduł Cam
Moduł Cam teraz za 99 zł!
Moduł Cam to urządzenie umożliwiające odbiór telewizji cyfrowej bez dekodera. To wygodny sposób na oglądanie telewizji - nie potrzeba dodatkowego pilota, dekodera i opłat związanych z dzierżawą. Teraz moduł można zakupić w promocyjnej cenie 99 zł.
Szczegóły oferty uzyskać można pod numerem telefonu 58 536 17 03.
Zamów


Twoje usługi

Internet

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telewizja

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj
WYŚLIJ ZAMÓWIENIE
Kontakt z doradcą
Imię*:
Nazwisko:
Telefon kontaktowy*:
Adres e-mail*:
Usługa:
Adres instalacji
Miejscowość:
Ulica:
Nr domu:
Mieszkanie:
Wyślij
Asystent
Zamknij okienko asystenta ASYSTENT

Adresy biur obsługi klienta

  • Pelplin, ul. Kopernika 1
  • Gniew, ul. 27 Stycznia 2A

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ