Z dniem 1 sierpnia 2024 r. wchodzi w życie nowy Cennik Usług Telekomunikacyjnych. W przypadku akceptacji zmian nie musicie Państwo nic robić. Jednocześnie, stosownie do treści art. 61 ust. 5(1) Ustawy z dnia 16.07.2004 r. – Prawo telekomunikacyjne informujemy, iż w przypadku braku akceptacji proponowanych zmian, Abonent jest uprawniony do wypowiedzenia Umowy Abonenckiej w terminie do dnia wejścia przedmiotowych zmian w życie tj. do dnia 1 sierpnia 2024 r. Wykaz zmian, które znalazły się w nowym cenniku znajdziecie Państwo w zakładce dokumenty na naszej stronie internetowej.

05.10.2023

Tytułowy bohater zjedzie cały świat, by dołączyć do ekip budujących niesamowite obiekty takie jak tunele, mosty oraz środki transportu. Razem z Danielem widzowie przeniosą się do pełnego blichtru Las Vegas, gdzie budowano majestatyczną MSG Sphere. To ogromna kula składająca z ekranów LED, która ma zapewnić osobom odwiedzającym nieznane dotąd doświadczenia wizualne. W innych epizodach Ashville uda się do Doliny Krzemowej, żeby podziwiać test supernowoczesnego sterowca oraz w Alpy, gdzie znajduje się 64-kilometrowy tunel kolejowy.

PREMIERA: czwartek 5 października o godz. 21:00 

Skontaktuj się z nami

Masz pytania do oferty? Zadzwoń!

58 536 17 03

nasza infolinia jest czynna:
24h/7

Kup przez telefon

Zostaw swój numer. Zadzwonimy do Ciebie
i wspólnie dobierzemy ofertę.

Zostaw kontakt.
Oddzwonimy.

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 20.00.

Państwa rozmowy realizowane są od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 20.00. Prosimy wziąć to pod uwagę planując rozmowę. Rozmowy zaplanowane na weekend, będą realizowane po weekendzie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.