Z dniem 1 sierpnia 2024 r. wchodzi w życie nowy Cennik Usług Telekomunikacyjnych. W przypadku akceptacji zmian nie musicie Państwo nic robić. Jednocześnie, stosownie do treści art. 61 ust. 5(1) Ustawy z dnia 16.07.2004 r. – Prawo telekomunikacyjne informujemy, iż w przypadku braku akceptacji proponowanych zmian, Abonent jest uprawniony do wypowiedzenia Umowy Abonenckiej w terminie do dnia wejścia przedmiotowych zmian w życie tj. do dnia 1 sierpnia 2024 r. Wykaz zmian, które znalazły się w nowym cenniku znajdziecie Państwo w zakładce dokumenty na naszej stronie internetowej.

27.08.2023

Największa tego typu grupa medialna w regionie urosła jeszcze bardziej. Od marca 2023 do Nadmorskiej Grupy Medialnej można zaliczyć spółkę Multimedia Capital Two. Grono klientów poszerzyło się zatem o ponad 4 tysiące abonentów. Nadmorska Grupa Medialna rośnie w siłę.  

Telewizja Kablowa Chopin funkcjonuje w świadomości mieszkańców naszego regionu od ponad 28 lat. Przez ten czas systematycznie zwiększała grono klientów, aż nieuniknionym stało się powołanie do życia Grupy Medialnej, która zrzesza różne rodzaje działalności na obszarze całego praktycznie województwa pomorskiego.  

Oczywiście wiodącym podmiotem jest dostawca usług telewizji, internetu i telefonii, a więc Telewizja Kablowa Chopin.  To marka ciesząca się dużym zaufaniem. Nie zapominajmy jednak, że usługi o których wspominamy Nadmorska Grupa Media świadczy także za pośrednictwem firmy Pelmar w Gniewie oraz Pelpinie.  Co więcej od 2023 roku doskonałą ofertą usług mogą cieszyć się abonenci w Gdyni Pogórzu oraz Pruszczu Gdańskim, gdzie funkcjonuje spółka Multimedia Capital Two.
Spółka na mocy decyzji UOKiK została wyłoniona spośród obecnych abonentów Multimediów (Grupa VECTRA), a następnie weszła w skład Nadmorskiej Grupy Medialnej.
To pokazuje, że Nadmorska Grupa Medialna mimo, iż konkurencja jest bardzo duża, skupia się przede wszystkim na rozwoju i stałym podnoszeniu jakości swoich usług, stawiając jednocześnie na pierwszym miejscu zadowolenie klientów. Nowe obszary działania sprawiają, że w kolejnych regionach pojawiła się alternatywa dla dużych operatorów.  

Jako jeden z nielicznych podmiotów w regionie Nadmorska Grupa Medialna zapewnia stały dostęp do bieżących informacji z obszaru województwa pomorskiego. Jest to możliwe dzięki telewizji lokalnej, radiu oraz portalowi internetowemu. Takiej możliwości próżno szukać u takich firm jak np. Vectra czy UPC.
Telewizja TTM, radio Norda FM oraz portale Nadmorski24.pl i Kociewie24.pl stanowią obecnie integralne części NGM. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne są nasze małe ojczyzny w których żyjemy.
Telewizja TTM funkcjonuje już kilkadziesiąt lat transmitując m. in. ważne dla regionu wydarzenia społeczne, kulturowe, sportowe, czy sesje Rady Miasta i powiatu.
Dużą popularnością cieszy się lokalne radio Norda FM. Nie brakuje w nim wiadomości z regionu w cogodzinnych serwisach informacyjnych, wywiadów z ciekawymi ludźmi czy różnorodnej muzyki. Co ciekawe, radio Norda FM znajduje się w czołówce najchętniej słuchanych stacji radiowych w obszarze swojego działania.
Stałą i zdecydowanie najliczniejszą grupę odbiorców posiada portal nadmorski24.pl. W serwisie znajdziemy najświeższe informacje z regionu, wywiady oraz filmy, w tym również te nadesłane przez internautów. Dodatkowo ogromnym zainteresowaniem cieszą się internetowe kamery widokowe umieszczone w najciekawszych turystycznie miejscach naszego regionu i przekazujące obraz na żywo. Są one szczególnie popularne wśród internautów w okresie letnim, gdy trwa przerwa wakacyjna.
Warto również wspomnieć, że swój portal informacyjny ma region kociewski, gdzie także zagląda wiele osób zainteresowanych życiem lokalnej społeczności.
Nie można zapomnieć o Twojej Telewizji Religijnej, która daje możliwość oglądania Mszy Świętej na żywo z 16 kościołów. To oferta skierowana do osób, które z rożnych powodów nie mogą uczestniczyć w liturgii. Usługa ta sprawdziła się szczególnie w okresie pandemii Covid-19.  

Jak łatwo zauważyć Nadmorska Grupa Medialna to organizm bardzo wszechstronny, rozwijany przez wiele lat i dostarczający bardzo szeroki wachlarz usług, wśród których każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Niezaprzeczalnym atutem Grupy jest bardzo dobry, bezpośredni kontakt z lokalnymi społecznościami, które nie tylko są źródłem najświeższych i najciekawszych informacji, ale również głównym ich odbiorcą. Można powiedzieć, że Nadmorska Grupa Medialna wyrosła z potrzeb lokalnych społeczności i stanowi łącznik między nimi.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania do oferty? Zadzwoń!

58 536 17 03

nasza infolinia jest czynna:
24h/7

Kup przez telefon

Zostaw swój numer. Zadzwonimy do Ciebie
i wspólnie dobierzemy ofertę.

Zostaw kontakt.
Oddzwonimy.

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 20.00.

Państwa rozmowy realizowane są od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 20.00. Prosimy wziąć to pod uwagę planując rozmowę. Rozmowy zaplanowane na weekend, będą realizowane po weekendzie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.