Z dniem 1 sierpnia 2024 r. wchodzi w życie nowy Cennik Usług Telekomunikacyjnych. W przypadku akceptacji zmian nie musicie Państwo nic robić. Jednocześnie, stosownie do treści art. 61 ust. 5(1) Ustawy z dnia 16.07.2004 r. – Prawo telekomunikacyjne informujemy, iż w przypadku braku akceptacji proponowanych zmian, Abonent jest uprawniony do wypowiedzenia Umowy Abonenckiej w terminie do dnia wejścia przedmiotowych zmian w życie tj. do dnia 1 sierpnia 2024 r. Wykaz zmian, które znalazły się w nowym cenniku znajdziecie Państwo w zakładce dokumenty na naszej stronie internetowej.

18.02.2024

Park Narodowy Yellowstone był pierwszym parkiem narodowym na świecie – powstał już w 1872 roku. Serial ukazuje wdrażanie rewolucyjnej inicjatywy i zupełnie nowej koncepcji ekologicznej – rozszerzenia chronionych terenów od Yellowstone aż po Jukon. Poprzez niezwykłe historie czterech wyjątkowych, symbolicznych gatunków – bizonów, niedźwiedzi grizzly, karibu i wilków – poznamy tereny tego ogromnego „korytarza życia” o długości ponad trzy tysiące kilometrów i dowiemy się, jak pomaga on chronić ekosystem Gór Skalistych we współpracy z plemionami rdzennych Amerykanów.

 

Ochrona przyrody: od Yellowstone do Jukonu
Premiera: niedziela 10 marca, godz. 22:00

Sezon: 1
Liczba odcinków: 4 x 60 min
Gatunek: Dokument/ świat przyrody/ historia/ wyprawy
Tytuł oryginalny: The Rockies’ Wild Corridor: From Yellowstone To Yukon
Rok: 2022

Skontaktuj się z nami

Masz pytania do oferty? Zadzwoń!

58 536 17 03

nasza infolinia jest czynna:
24h/7

Kup przez telefon

Zostaw swój numer. Zadzwonimy do Ciebie
i wspólnie dobierzemy ofertę.

Zostaw kontakt.
Oddzwonimy.

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 20.00.

Państwa rozmowy realizowane są od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 20.00. Prosimy wziąć to pod uwagę planując rozmowę. Rozmowy zaplanowane na weekend, będą realizowane po weekendzie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.