Z dniem 1 sierpnia 2024 r. wchodzi w życie nowy Cennik Usług Telekomunikacyjnych. W przypadku akceptacji zmian nie musicie Państwo nic robić. Jednocześnie, stosownie do treści art. 61 ust. 5(1) Ustawy z dnia 16.07.2004 r. – Prawo telekomunikacyjne informujemy, iż w przypadku braku akceptacji proponowanych zmian, Abonent jest uprawniony do wypowiedzenia Umowy Abonenckiej w terminie do dnia wejścia przedmiotowych zmian w życie tj. do dnia 1 sierpnia 2024 r. Wykaz zmian, które znalazły się w nowym cenniku znajdziecie Państwo w zakładce dokumenty na naszej stronie internetowej.

19.12.2023

W styczniu CBS Europa zaprasza swoich widzów na wyjątkowe premiery: kultowe dramaty, nietuzinkowe komedie i poruszające romanse. Na ekranie pojawią się między innymi: „Wesołych Świąt”, czyli zacięta rywalizacja między skłóconymi sąsiadami o najlepsze dekoracje świąteczne; „Dzień Świstaka” o zgorzkniałym prezenterze telewizyjnym (Bill Murray), który jest zmuszony ciągle przeżywać ten sam dzień; „Made in America” – historia młodej Afroamerykanki i jej poszukiwań biologicznego ojca, oraz „Zasady nie obowiązują” – opowieść o zakazanym romansie starszego miliardera i młodej, ambitnej aktorki.

Na pierwszą premierę zapraszamy już 1 stycznia o 21:00.
„Dzień Świstaka”, 6 stycznia o 21:00

 

1

Wesołych Świąt
Nowy Rok, 1 stycznia o 21:00
PREMIERA

W małym amerykańskim miasteczku czuć atmosferę zbliżającego się Bożego Narodzenia. Steve Finch, ceniony okulista, uchodzi za miejscowego Króla Świąt. Zawsze perfekcyjnie przygotowany,
z efektownie przyozdobionym domem. Sytuacja zmienia się radykalnie, gdy nowym sąsiadem Finchów zostaje arogancki sprzedawca samochodów Buddy Hall. Obaj panowie zaczynają świąteczną
rywalizację, która szybko wymknie się spod kontroli. Czy miasteczko jest gotowe na nowego króla?

Zwariowana komedia z Matthew Broderickiem i Dannym DeVito w rolach głównych.

Tytuł: Wesołych Świąt (Deck the Halls)
Produkcja: USA, 2006 rok
Reżyseria: John Whitesell
Obsada: Matthew Broderick, Danny DeVito, Kristin Chenoweth, Kristin Davis

 

2

Dzień Świstaka
Święto Trzech Króli, 6 stycznia o 21:00
PREMIERA

Phil Connors jest bardzo popularnym i bardzo zgorzkniałym prezenterem pogody. Jego negatywny stosunek do otoczenia nasila się, gdy po raz czwarty musi jechać do miasteczka Punxsutawney
w Pensylwanii, by relacjonować lokalne święto – Dzień Świstaka. Według tradycji 2 lutego świstak Phil zdradza, czy zobaczył swój cień, co wróży albo długą zimę, albo nadejście wiosny. Sfrustrowany
prezenter wyżywa się na swojej ekipie – uroczej producentce Ricie i kamerzyście Larrym – oraz na mieszkańcach miasteczka, by na zakończenie uznać oficjalnie, że był to najgorszy dzień jego życia.

Jakie jest więc jego zdziwienie, gdy następnego ranka budzi się w hotelowym łóżku i znów jest 2 lutego… Kultowa komedia i wspaniały aktorski duet Billa Murraya i Andie MacDowell.

 

Tytuł: Dzień Świstaka (Groundhog Day)
Produkcja USA, 1993 rok
Reżyseria: Harold Ramis
Obsada: Bill Murray, Andie MacDowell, Chris Elliott, Stephen Tobolowsky

Skontaktuj się z nami

Masz pytania do oferty? Zadzwoń!

58 536 17 03

nasza infolinia jest czynna:
24h/7

Kup przez telefon

Zostaw swój numer. Zadzwonimy do Ciebie
i wspólnie dobierzemy ofertę.

Zostaw kontakt.
Oddzwonimy.

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 20.00.

Państwa rozmowy realizowane są od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 20.00. Prosimy wziąć to pod uwagę planując rozmowę. Rozmowy zaplanowane na weekend, będą realizowane po weekendzie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.